rapid´s pages

povolání

druid

Druid
Druid Druid je hrozivé povolání se slušným léčením, dobrými ochranými kouzly, excelentními buffy a unikátní schopností, transformovat se do různých zvířat. V jeho zvířecí formě může druid zastoupit jiné role, jako warriora nebo rogua, dávajícímu mu tak velkou všestranost.

Možné rasy: Noční elf, Tauren

Hlavní vlastnosti: Stamina, Spirit, Intellect

Základní zbraňové odbornosti: Hole, Neozbrojený boj, Jednoruční kladiva nebo Dýky

Pokročilé zbraňové odbornosti: Dýky, Pěstní zbraně, Kopí

Třídy brnění: Cloth, Leather


Vlastnosti povolání

Druidova kouzla zahrnují tři kategorie: léčení, buffy a útočná kouzla. Mají léčivá kouzla, ktérá léčí okamžitě a postupně. Jejich mocné buffy patří mezi nejmocnější ve hře, schopné zvýšit všechny atributy jako přídavek k silnému brnění a resistantním bonusům. Jejich útočná kouzla, i když jsou účiná, nejsou jejich hlavní silou.


Transformace(Shapeshifting)

Druidovou unikátní schopností je transformace, která dovoluje vybrat druidovi jeho herní styl. Po naučení se aktivují jako vyvolání kouzla. Když jsou ve zvířecí formě, ztrácejí svojí kouzlící schopnost, ale získají schopnosti přiřazené k jejich nové formě.

V medvědí formě jsou kupříkladu jako warrioři, získajíc velké zdraví, útok a warriorské schopnosti. Ve formě kočky získají ohromný bonus do zranění a utajení, získajíc přístup k roguovým schopnostem. V medvědí nebo kočičí formě zmizí jejich mana lišta a objeví se rage, respektivně energy lišta.

Druidové se také mohou naučit nebojové formy, které jim dovolí cestovat po pevnině, případně pod vodou mnohem efektivněji než jakákoliv jiná rasa.

Jak stoupá druidův level, může se naučit nová kouzla pro svojí normální formu, stejně tak, jako další schopnosti k vylepšení jeho zvířecí formy.


Startovní statistiky

  Strength Agility Stamina Intellect Spirit Health Mana
Night Elf 18 25 19 22 22 53 100
Tauren 26 15 22 17 24 74 67
Žádné komentáře